Projekts A6 Logistics Park

Loģistikas parks atrodas Rīgā, Maskavas ielā 462, A6 šosejas tiešā tuvumā, 14 km attālumā no pilsētas centra un tikai 4 km attālumā no Rīgas apvedceļa.
Projektu attīsta Pillar Capital, kas loģistikas parka teritorijā esošo trīs ēku kompleksu papildinās ar trim jaunām A klases noliktavas telpām, kuru kopējā nomas platība pārsniegs 30 000 m2

A6_2020_4K_3_0001_CC
efektivitate

Efektivitāte

17,4 m attālums starp kolonnām nodrošina efektīvāku noliktavas telpu izmantošanu, tādējādi biežāk sastopamās plauktu sistēmas ir iespējams izvietot ar optimālāku eju platumu un iegūt vairāk palešu vietas nekā tādā pat noliktavas platībā ar standarta 12 m attālumu starp kolonnām.
A kategorijas energoefektivitātes sertifikāts būs apliecinājums pārdomātiem energoefektivitātes risinājumiem un garantēs nomniekiem samazinātus izdevumus par komunālajiem pakalpojumiem.

Ilgtspēja

Ēkām ir plānots saņemt BREEAM sertifikātu, kas būs tiešs apliecinājums to ilgtspējai un energoefektivitātei. Tā, piemēram, noliktavas teritorijā un iekštelpās tiks izmantots LED apgaismojums, teritorijā tiks ierīkotas elektroauto uzlādes vietas, izbūvētas velonovietnes ar nojumi un darbinieku ērtībām ierīkota atpūtas zona.

ilgtspeja
elastiba

Elastība

Jau būvniecības laikā mūsu speciālisti uzklausīs jūsu vēlmes un uzņēmējdarbības specifiku, lai jaunās noliktavas telpas maksimāli pielāgotu tieši jūsu uzņēmuma vajadzībām, sākot no biroja plānojuma un beidzot ar piegāžu rampu skaitu un to specifikāciju.